ПЕЧИВО БЕЗ ГЛЮТЕНУ

для тих, хто дбає про якість життя

ФІТНЕС-ПЕЧИВО низьковуглеводне

для тих, хто дбає про своє здоров’я і займається спортом

ДОРОСЛИМ ТА ДІТЯМ

як здорова альтернатива солодощам

ДЛЯ ТИХ, ХТО РОЗУМІЄ

що у здоровому способі життя важлива кожна дрібниця

Хто ми

Ми – сімейна пекарня “Будьмо здорові”, перший український виробник безглютенового печива, що виготовляє свою продукцію без консервантів. Ми виробляємо печиво “Смакулі” в Україні в час, коли безпека харчових продуктів набуває першочергового значення.

 

Мета бренду “Смакулі” – надати можливість ласувати якісним солодким печивом всім людям, а передусім тим, хто через харчову непереносимість чи алергію на глютен або лактозу був позбавлений цього простого задоволення. Дбаючи про своїх дітей, ми створюємо все з великою любов’ю — як для своїх рідних.

 

Ми робимо все із задоволенням і хочемо, щоб інші теж його отримували, смакуючи наше печиво. Ми віримо в те, що  повноцінне життя неможливе без якісної їжі.

Продукція

Безглютенове печиво

Більше

Фітнес-печиво низьковуглеводне

Більше

Для вашого бізнесу

Додайте в меню безглютенове печиво, що містить лише натуральні складники найвищої якості. Воно чудово доповнить смак чаю, кави чи молока. Ваші гості будуть в захваті! Будьте в тренді, пропонуйте альтернативні солодощі та печиво.
В Україні, як і у всьому світі, є люди, в котрих на глютен, або клейковину, алергія. Печива їм хочеться, як усім, але безглютенової випічки в українських магазинах практично нема. Наявність у Вашому магазині асортименту безглютенової продукції   “Смакулі” привабить покупців:  як тих, кому потрібні безглютенові продукти, так і тих, хто дбає про здорове харчування, хто цінує якість продуктів та підтримує національного виробника.

Де купити

Зв'яжіться з нами

Телефон

+380503705624

Адреса

81550 вул.Шевченка, 1а, с.Керниця, Городоцький р-н, Львівська область.